כמה עולה לשכור יאכטה? כל עלויות הצ'רטר מוסברות

כמה עולה לשכור יאכטה היא לא תמיד תשובה ברורה. ישנן דרכים רבות לשכור יאכטה וגורמים שונים יכולים להגדיל או להוזיל את העלות של השכרת יאכטה באופן משמעותי. להלן העלויות העיקריות שיש לקחת בחשבון כדי להעריך את מחיר השכרת היאכטה הכולל של השכרת היאכטה הבאה שלך.

מהם הסוגים העיקריים של השכרת יאכטה וכיצד זה משפיע על המחיר?

ישנן שתי קטגוריות עיקריות של שכירות יאכטות: תשלומים הכל כלול או מופרדים. השכרת היאכטות הכל כלול מציעה מחיר הכולל דלק, מזון, משקאות וציוד בידור, צלילה ודייג [1]. כאשר אתה משכיר יאכטה שאינה כוללת הכל, תהיה לך חוויה אמיתית בעבודת יד שמתאימה לכל הדרישות שלך. לדוגמה, אם אתה מוכן לקבל פרחים טריים מדי יום כעיצוב ויינות או ארוחות יוצאות דופן, אתה יכול, אבל זה כמובן ישפיע על כמה יהיה מחיר השכרת היאכטה שלך.

ברוב הפרסומות, המחיר של שכר יאכטה מתייחס רק למחיר הבסיס של סירה בזמן השכר הנמוך ביותר האפשרי שלה. כדי להבין את עלות השכרת יאכטה כשהיא לא כוללת, חשוב לפצל את העלויות הכלולות בתעריף הבסיס של היאכטה (המחיר שתראה באתר אינטרנט), ואת העלויות שמגיעות למעלה של אותו שיעור בסיס, שהם משתנים יותר.

תקריב של יאכטה

משתני עלות שכר יאכטה הנכללים בדרך כלל במחיר השכרת היאכטה הבסיסית

עלויות אלו הן אלו שנכללות (בדרך כלל) בתעריף הבסיס של שכר יאכטה. כמובן, תעריף הבסיס לא תמיד קבוע, והנה הגורמים העיקריים שיכולים לגרום לעלות השכרת היאכטה לעלות או לרדת.

היאכטה שאתה משכיר: ההשפעה העיקרית על עלות השכרת היאכטה הכוללת

הגורם היחיד שיש לו את ההשפעה הגדולה ביותר על עלות השכרת יאכטה הוא לרוב היאכטה עצמה. ישנם סוגים רבים של סירות, מכל הגדלים ולכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה… והשפעתה על העלויות הכוללות.

ככל שהיאכטה ארוכה יותר, כך עלות השכר גבוהה יותר

גודל הסירה משפיע במידה ניכרת על המחיר. הוא קובע את מספר הבקתות ואת קיבולת האורחים, את מספר הצוות על הסיפון, יחד עם כמה עלויות אחרות הנוטות להצטבר ככל שהיאכטה מתארכת יותר (דלק, עגינה וכן הלאה). לכן, התכונות, השירותים ועלויות ההשכרה של כלי השיט ישתנו במידה רבה בהתאם לאורכו. אל תצפו למרפסת שיזוף נרחבת עליו תוכלו להירגע על סירת מפרש קטנה. עבור יאכטות באורך 40 מ', צפו למחיר בסיס של 50,000 אירו עד 140,000 אירו עבור שכר שבועי.

המוניטין של היאכטה והדרישה שלה: קריטי במחיר שכר היאכטה

מוניטין של יאכטה יכול גם להשפיע על התמחור. סירות בהגדרה מוגבלות במלאי ועוקבות אחר חוקי היצע וביקוש. כאשר ליאכטה מסוימת יש ביקוש גבוה, בין אם זה בזכות המוניטין שלה, תכונותיה, העונה או הופעתה האחרונה בסרט, מחיר השכר יכול לטפס. בין שאר הגורמים המשפיעים על עלות השכר, יש את שנת הבנייה, המוניטין של הקבלן, תאריך השיפוץ האחרון שלו ומיקומו הבסיסי.

לדוגמה, לכמה יאכטות קלאסיות (שנבנו בין שנות ה-20 ל-1970) היו בונים מפורסמים או בעלים מפורסמים קודמים. מי לא רוצה לטעום את הזוהר של להיות על היאכטה לשעבר של ג'קי קנדי אונאסיס, כריסטינה או? Christina O זמינה עבור צ'רטר החל מ-630,000 €. השכרת יאכטה שמוצגת בסרט ג'יימס בונד כמו יאכטת היוקרה רג'ינה לא תעלה כמו דגם רגיל.

צעצועי המים יכולים להסתכם בעלות הצ'רטר

על יאכטה, צעצועי מים אינם מתייחסים לחדי קרן מתנפחים ממוצעים בחצר האחורית שלך. חשבו במקום על ציוד גדול לפעילויות ימיות: אופנועי ים, גלישת עפיפונים, קיאקים, גלשנים, צוללות ומכרזי יאכטות יקרות. חלק מהספינות מגיעות עם בריכות ים או מגלשה ענקית לגלישה מראש הסירה היישר אל האוקיינוס.

רוב הפריטים הללו, במיוחד כאשר הם במספרים גבוהים, יכולים להגיע בעלות שתהיה בשורה התחתונה של חשבונית השכרת היאכטה שלך. כל צעצועי המים המפורטים בחוברת היאכטה בעת ביצוע ההזמנה בדרך כלל כלולים במחיר. אבל זה תלוי בך אם אתה רוצה לשכור אחרים או אפילו לקנות אותם. ודא שאתה שואל את המתווך שלך לייעוץ לגבי העלות של תוספת אלה אם התקציב שלך מוגבל.

יאכטה

עלויות השכרת יאכטות עולות במהלך עונת השיא

עלות השכרת היאכטה שלך תלויה במידה מסוימת בתאריך היציאה שלך. אם תצאו לחופשה שלכם במהלך השבועות העמוסים ביותר של השנה (בעונה הגבוהה) של יעד, תשלמו מחיר גבוה יותר ממי שמשכיר יאכטה בתאריכים בעונה נמוכה.

בים התיכון, עונת השיא היא בקיץ ואילו בחורף באיים הקריביים. מחירי השכרת היאכטות יהיו בשיא החודשים הללו. לפעמים רק שבוע או שבועיים יכולים לעשות הבדל גדול במחיר. חודשים בקצוות החיצוניים של עונת השיא (חודשי כתפיים) יכולים להיות מעט זולים יותר.

מכיוון שלחלק מהיעדים יש עונות קצרות מאוד, זה הגדיל את הדרישות ומייקר את זה. אירועים בינלאומיים גם יעלו את העלות של שכר יאכטה. צפו לשלם יותר אם תרצו להשתתף ב-Monte-Carlo Masters (אפריל), בפסטיבל קאן (מאי) או בגראנד פרי של מונקו (מאי) במהלך חופשות השייט שלכם בים התיכון.

עלות השכרת היאכטה שלך היא פרופורציונלית למשך הזמן שלה

רוב חברות השכרת יאכטות עובדות רק 'בשבוע', ובעלי יאכטות כמעט ולא מקבלים משך זמן קצר יותר. לחברות רבות יש שהות מינימלית של עשרה ימים, אולם חלק מהסירות מקבלות שכר יומי או תקופות קצרות, אתה תמיד יכול לבקש מהברוקר שלך בחירה מתאימה. ניתן לשכור כלי שיט לשבועיים או יותר, אך המחיר לא יירד לחופשות ארוכות יותר.

היעד שתבחר משפיע על מחיר השכרת היאכטה

יעד החופשה שלך הוא גורם חיוני בתשלום השכרת יאכטה. כפי שחוק ההיצע והביקוש מכתיב, ככל שתהיה יותר תחרות, כך תצטרך להוציא פחות. זו הסיבה שמיקומים עם ציי שכר גדולים הם זולים יותר. איי בהאמה, BVI והים התיכון זולים יותר מאשר איים מרוחקים ללא תעשיות יאכטות מבוססות.

עלויות השכרת יאכטה שאינן כלולות בדמי בסיס שכר יאכטה

המשתנים העיקריים של השכרת היאכטה שלך ברורים למדי עבור רוב האנשים, אבל כמה עלויות אחרות נוטות להיות מובנות לא נכון, בעוד שהן יכולות להשפיע מאוד על המחיר הכולל של השכרת יאכטה. להלן אלה שאינם כלולים בדמי הבסיס של שכירת יאכטה, אך עליך לכלול אותם בחישובים שלך.

APA (Advance Provisioning Allowance): העלויות המשתנות העיקריות של השכרת היאכטה שלך

דמי השכר מכסים בדרך כלל את עלות השכרת היאכטה ואת משכורת הצוות. אבל אתה עדיין צריך לשלם עבור דלק, אספקה ותוספות אחרות עבור הטיול שלך. להלן העלויות העיקריות של השכרת היאכטה שלך שה-APA מכסה:

  • אוכל ושתייה
  • חיובי דלק
  • דמי נמל ועגינות
  • עלויות תקשורת
  • דמי משלוח
  • פנים ומכבסה

מיסים: לכל מדינה חוקים שונים המשפיעים על עלות השכרת יאכטה

למיסים יש השפעה על העלות הכוללת של השכרת היאכטה שלך, במיוחד ביעדים מסוימים.

תשר לצוות: נוהג טוב לכלול במחיר השכרת היאכטה שלך

הצוות על יאכטה עובד גם אם אתה לא שם לב לזה. הגשה, ניקיון, הכנה, תיקון, הם המרכיבים המרכזיים שהופכים את האמנה שלך להצלחה. גם אם מתן טיפ אינו חובה לחלוטין, מקובל לכלול טיפ לצוות כאשר אתה מרוצה מהשירותים שלהם.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

שיט יאכטות

10 היאכטות היקרות בעולם

יאכטה יוקרתית היא לא רק אמצעי תחבורה, אלא סמל של עושר וסמל סטטוס, שיכולים להרשות לעצמם רק המיליארדרים העשירים בעולם. היאכטות המפוארות ביותר ברחבי העולם

קניית יאכטה

מחירי יאכטות ממוצעים

זה יכול להיות ג'ונגל כדי להבין כמה אתה צריך לצפות לשלם עבור יאכטה. מאמר זה יעזור לך להנחות את המחקר שלך לגבי מחירים של יאכטות

יאכטה

האם יאכטה היא השקעה טובה?

תהליך רכישת יאכטה הוא חוויה מרגשת אך מורכבת. מהרגע שתתחיל את חיפוש הסירה שלך באינטרנט ועד הנתזים הראשונים של מסע הפתיחה שלך, אתה בוודאי תזכור

דילוג לתוכן